Dierenpension De Goordonken, Veghel

53 bezoekers hebben een review geplaatst en 87 personen hebben een stem uitgebracht voor Dierenpension De Goordonken.

Dierenpension De Goordonken

Goordonksedijk 21
5464 TG Veghel
Noord-Brabant, Nederland

Telefoon: +31 (0)413-365750
Bgg: +31 (0)6-53257028
KvK: 16035314


Javascript moet aanstaan om dit e-mailadres te kunnen lezen

Soorten dieren: Honden, Katten, Knaagdieren, Vogels, Konijnen
Service: Wassalon, Fokker

Openingstijden:


Maandag t/m zaterdag:
brengen: 18.00 - 19.00
halen: 10.00 - 11.00

Zondags gesloten.

Reviews:

Totaal aantal reviews:
53
Gemiddelde score:
7.1
Algemene Indruk:
7.5
Klantvriendelijkheid:
7.5
Diervriendelijkheid:
7.1
Indruk binnenverblijf:
7.4
Indruk buitenverblijf:
6.9
Hygiëne‎:
7.4
Ligging:
7.5
Prijs/Kwaliteit:
6.8
Plaats een review

8.7
Algemene Indruk:8.6
Klantvriendelijkheid:8.9
Diervriendelijkheid:8.7
Indruk binnenverblijf:8.4
Indruk buitenverblijf:8.6
Hygiëne‎:8.7
Ligging:8.7
Prijs/Kwaliteit:8.7

Review geplaatst door

, Periode: 2022
Joke Vermeulen
Jammer dat er iemand alleen anoniem een bericht plaatst, onze ervaring is alleen maar positief en dat al vanaf 2014 zie verder bericht. Nog nooit een plek zien schoonmaken met de hoge druk waar de hondjes bij waren, deze worden altijd elders geplaatst. En als een hond naar 10 jaar nog bang is voor mannen ligt dit niet aan de hond maar aan zijn opvoeding. Cursus gevolgd ??? . Vaak gebruik gemaakt van hun Pension maar nooit een probleem op gemerkt. Sorry ik ben niet Anoniem en tevreden over Ad en Marian.
Was deze review nuttig? +2

1.2
Algemene Indruk:1.0
Klantvriendelijkheid:1.1
Diervriendelijkheid:1.1
Indruk binnenverblijf:1.2
Indruk buitenverblijf:1.2
Hygiëne‎:1.1
Ligging:1.3
Prijs/Kwaliteit:1.2

Review geplaatst door

anoniem
1 ster is nog teveel voor deze dierenmishandelaars.
Ze komen netjes op. Ouders zijn nergens te bekennen.
Puppy's hebben vlooien en zijn ondervoed.
Ze zitten vol met urine.
Ook heerst er Giardia. Dit betekent dat sommige pups hier ziek van worden. Krijgen diarree en als het tegenzit voor altijd last van de darmen!
Staan zeer slecht bekend.

Andere verhalen over ze:
Hondenhokken worden met een hogedrukspuit schoongemaakt met de honden nog in de hokken.

Hond van mijn ouders heeft hier in het pension geslapen. Kwam terug angstig en vol urine.

Puppy daar gekocht, de hond is al 10 jaar bang en angstig voor mannen.

Met zoveel honden kun je ze ook geen liefde meer geven. Wat elk dier verdient.

Ik hoor alleen maar slechte verhalen! Doe het niet, stop deze mensen!
Was deze review nuttig? -1

8.2
Algemene Indruk:8.0
Klantvriendelijkheid:8.0
Diervriendelijkheid:8.9
Indruk binnenverblijf:8.1
Indruk buitenverblijf:8.0
Hygiëne‎:8.5
Ligging:8.0
Prijs/Kwaliteit:7.9

Review geplaatst door

, Periode: Oktober 2020
An Daalhuisen
Zeer gastvrij en diervriendelijke mensen. Onze Bobby is een gezonde pup, heerlijk ondeugend en bij afhalen krijg je ontzettende goede tips mee. Als er iets is, hebben ze direct tijd en een oplossing voor je. Dit vinden wij erg fijn. Ook de dierenarts is heel prettig en benaderbaar. Kortom een echte aanrader, goed pension met mensen die een hart voor de dieren hebben. Wij zijn enorm blij met onze ondeugd Bobby.
Was deze review nuttig? +4

8.5
Algemene Indruk:8.1
Klantvriendelijkheid:8.0
Diervriendelijkheid:8.0
Indruk binnenverblijf:8.8
Indruk buitenverblijf:8.5
Hygiëne‎:8.5
Ligging:9.8
Prijs/Kwaliteit:8.1

Review geplaatst door

, Periode: Maart 2020
Gerrit van Oostveen
Jammer dat ik iets lees over Ad & Marian,zelf heb ik contact sinds 2014 en twee honden hiervandaan. Na 13 jaar overleed onze Wendy en daarna hebben wij een pracht van een kerel genaamd Max bij ze gehaald. Ik kan alleen maar zeggen dat ze zeker achter hun pups staan. En mocht je een probleem hebben met een pup dan staat de deur altijd voor je open. Of de dierenarts van Ad en Marian kijkt de pup voor u en hun samen na. Sorry maar wij zijn tevreden .
Was deze review nuttig? +4

1.6
Algemene Indruk:1.7
Klantvriendelijkheid:1.1
Diervriendelijkheid:1.3
Hygiëne‎:1.6
Ligging:1.9
Prijs/Kwaliteit:1.8

Review geplaatst door

, Periode: Juli 2020
milo
Wij hebben een 2 jarige labradoodle van deze fokker met ernstige aangeboren darm en nierafwijkingen. Deze fokker reageerde bijzonder agressief toen wij vroegen om meer informatie over het nest, afkomst en puppytijd. Geen enkel begrip of medewerking. Ze willen ook geen sectie doen. Wij zouden deze fokker dan ook zeker niet aanraden. We horen het graag als er anderen zijn met soortgelijke ervaringen.
Was deze review nuttig? +19

8.5
Algemene Indruk:8.3
Klantvriendelijkheid:8.9
Diervriendelijkheid:9.1
Indruk binnenverblijf:9.0
Indruk buitenverblijf:7.9
Hygiëne‎:8.9
Ligging:8.0
Prijs/Kwaliteit:8.0

Review geplaatst door

, Periode: September 2019
Bertanne Kuperus
Wij hebben geen gebruik gemaakt van het pension maar wij hebben onze pup bij De Goordonken in Veghel gekocht. Het was een heel eind rijden maar dat vergeet je als je zo'n lieve pup ziet. Wij hebben haar de naam Bailey gegeven, ze is chocolade bruin en was toen 12 weken oud. Ze mocht dus direct met ons mee naar huis. Wij zijn tevreden over de voorlichting en de nazorg van Ad voor onze pup.
De dierenarts was ook tevreden bij haar eerste bezoek. Bailey is erg speels en erg lief, we zijn al 2x naar de puppytraining geweest. Ze is absoluut niet bang voor grote honden en wil graag leren. Jullie hebben een goede pup groot gebracht, nu aan ons de taak om de opvoeding ook goed te doen.
Met vriendelijke groet Fam. Kuperus.
Was deze review nuttig? +7
Plaats een review
Om spam en laster tegen te gaan is het alleen mogelijk om een review te plaatsen als je bent ingelogd.

Klik hier om in te loggen »

Zijn de gegevens van dit pension niet correct? Of heb je aanvullingen?

Ben jij de eigenaar van dit pension?

Andere pensions in de buurt van Veghel